Technické služby města Blatné s.r.o.
Hlášení závad

Pokud budete chtít ohlásit závadu na pouličním osvětlení nebo jinou technickou závadu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se budeme touto prosbou zaobírat.
» Napište nám

Nabídka středisek
Ostatní informace
Kontaktujte nás
Úvod » Ostatní informace » Aktuální zprávy

Aktuální zprávy RSS zpráv

Nabídka překátrované výkopové zeminy

11. duben 2018

 

Technické služby města Blatné nabízejí překátrovanou výkopovu zeminu. Cena jedné tuny zeminy je 195,- Kč včetně DPH a včetně nakládky. V případě zájmu je možné si zeminu předem prohlédnout. Zeminu je možné objednávat na telefonním čísle 383 422 541.

 

Prodloužení provozní doby na SD

9. duben 2018

PRODLOUŽENÍ PROVOZNÍ DOBY NA SD - PÁTEK

Od 13. 4. bude každý pátek v dubnu sběrný dvůr otevřen až do 17:00. Provozní doba každý pátek tedy bude: 9:00 – 11:00 a 15:00 – 17:00. 

Rozmístění kontejnerů na trávu

3. duben 2018

Po kontejnerech na větve jsme dnes v ulicích města rozmístili kontejnery na trávu. Do kontejnerů na trávu mohou občané vhazovat i další odpad vhodný ke kompostování: např. listí, ovoce, zeleninu. Žádáme o vhazování pouze odpadu, na který je kontejner určen.

Plošná deratizace

2. duben 2018

 

Technické služby města Blatné, s. r. o., ve spolupráci s firmou Profi-Dera, s. r. o., budou provádět plošnou deratizaci. Půjde o hubení zejména myší a potkanů.

V případě, že budete mít požadavky na provedení deratizace na konkrétním místě, pak nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 383 422 541 nebo na e-mailu kontakt@tsblatna.cz Sdělte prosím přesné místo, kde žádáte deratizaci provést, vaše kontaktní údaje včetně tel. čísla. Firma Profi-Dera vás bude před deratizací kontaktovat ohledně podrobné domluvy k zásahu.

 

Deratizaci ve své nemovitosti nebo na svém pozemku hradí přímo občan.

 

Deratizace je naplánována na 14. 5. 2018. 

 

 

Jarní čištění komunikací

2. duben 2018

Technické služby města Blatné informují o jarním čištění komunikací zametacím vozem. Prosíme řidiče o respektování dopravního značení, které se bude před čištěním instalovat v ulicích. Věříme, že co nejrychlejší vyčištění, které je v zájmu všech, nebudou komplikovat zaparkovaná auta. Technické služby předem děkují za spolupráci při čištění komunikací. 

Směsný odpad v kontejnerech na trávu a větve!!!

13. březen 2018

I v letošním roce budou mít občané k dispozici kontejnery na trávu a větve. Žádáme o vhazování pouze odpadu, na který je kontejner určen. Odpad dále zpracováváme, nevhodný obsah kontejneru nám velmi komplikuje práci.

Odvezením kontejneru z místa, kde dochází k znehodnocení bioodpadu vhozením běžného směsného odpadu, bychom potrestali i občany, kteří využívají kontejnery tak, jak se má.

Rozmístění kontejnerů na větve

13. březen 2018

Po zimní přestávce opět po Blatné rozmísťujeme kontejnery na bioodpad – větve.

Žádáme občany o vhazování pouze odpadu, na který je kontejner určen.

Novější zprávy|Starší zprávy

Technické služby města Blatné s.r.o. vyrobil Pavel Krejčí © 2010 - 2018