Technické služby města Blatné s.r.o.
Hlášení závad

Pokud budete chtít ohlásit závadu na pouličním osvětlení nebo jinou technickou závadu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se budeme touto prosbou zaobírat.
» Napište nám

Nabídka středisek
Ostatní informace
Kontaktujte nás
Úvod » Ostatní informace » Aktuální zprávy

Aktuální zprávy RSS zpráv

Plošná deratizace

15. říjen 2019

Technické služby města Blatné, s. r. o., ve spolupráci s firmou Profi-Dera, s. r. o., budou provádět plošnou deratizaci. Půjde o hubení zejména myší a potkanů.


V případě, že budete mít požadavky na provedení deratizace na konkrétním místě, pak nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 383 422 541 nebo na e-mailu kontakt@tsblatna.cz Sdělte prosím přesné místo, kde žádáte deratizaci provést, vaše kontaktní údaje včetně tel. čísla. Firma Profi-Dera vás bude před deratizací kontaktovat ohledně podrobné domluvy k zásahu.


Deratizaci ve své nemovitosti nebo na svém pozemku hradí přímo občan. Deratizace je naplánována na 4. a 5. 11. 2019.

ELEKTROMOBIL ALKE ATX 330EH

4. říjen 2019

ELEKTROMOBIL ALKE ATX 330EH

Od letošního roku Technické služby města Blatné, s. r. o. pro svoji práci využívají nový elektromobil ALKE ATX 330EH N1.

Jedná se o užitkový elektromobil, který je vybaven ocelovou klecí pro nákladovou plochu se zadní vyklápěcí stěnou. Dojezd elektromobilu na jedno nabití je 75 km.

Elektromobil využíváme především ke svozu odpadu z odpadkových košů rozmístěných ve městě.

Během téměř půlročního využívání elektromobilu měsíce provozu jsme nezaznamenali žádnou závadu a najeli jsme již přes 2 300 km (údaj k 27. 9. 2019) .

Pokud nesvážíme elektromobilem odpad z košů, tak ho využíváme k dalším potřebným jízdám: opravy ve městě, odvoz odpadu na sběrný dvůr apod. Z důvodu výborné manévrovatelnosti využíváme elektromobil při pracích v objektu skládky Hněvkov.

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

článek o kompostárně v časopise Komunální technika

13. září 2019

V časopise Komunální technika vyšel článek o kompostárně, kterou provozují Technické služby města Blatné.

Článek vyšel i jako příloha Blatenských listů.

Blatenské listy včetně přílohy si můžete přečíst zde:

blat.listy.ch.sweb.cz

Ukončení provozu plovárny v letošním roce

8. září 2019

Provoz plovárny v letošním roce byl ukončen 8. 9. 2019.

Otevření plovárny

27. květen 2019

Technické služby města Blatné 1. 6. v 9:00 otevírají plovárnu.

V pondělí 3. 6. v době od 13:30 do 17:00 proběhne slavnostní dětský den. V tento den je vstup na plovárnu bezplatný. Zveme širokou veřejnost.

Více informací zde: plavecakblatna.cz

Nabídka zeminy

11. květen 2019

Technické služby města Blatné nabízejí překátrovanou výkopovu zeminu. Cena jedné tuny zeminy je 195,- Kč včetně DPH a včetně nakládky. V případě zájmu je možné si zeminu předem prohlédnout. Zeminu je možné objednávat na telefonním čísle 383 422 541.

Občané Blatné si mohou také odebrat 1x ročně 100 litrů kompostu (limit je na číslo popisné) na kompostárně. Opět po předchozí domluvě v sídle Technických služeb, nebo na výše uvedeném tel. čísle.

Prodloužení provozní doby na SD o sobotách

10. duben 2019

Informujeme občany, že prodlužujeme provozní dobu na sběrném dvoře o sobotách. Sobotní provozní doba na sběrném dvoře bude v dubnu a v květnu od 8 do 11 hodin.

Novější zprávy|Starší zprávy

Technické služby města Blatné s.r.o. vyrobil Pavel Krejčí © 2010 - 2019